Dofinansowanie projektu złożonego przez pracowników IMC

Z przyjemnością informujemy, iż wniosek złożony przez IMC o dofinansowanie projektu pt.: Międzynarodowi Absolwenci wsparciem Politechniki Częstochowskiej o numerze PPI/IAL/2018/1/00021 złożony w ramach konkursu International Alumni znalazł się na liście projektów badawczych zakwalifikowanych do finansowania przez Narodową Agencję Wymiany Akademickiej. Serdecznie gratulujemy!

ranking

Stypendium dla Mathiasa Romańczyka

Serdecznie gratulujemy mgr inż. Mathiasowi Romańczyk otrzymania 4 miesięcznego stypendium wyjazdowego Niemieckiej Centrali Wymiany Akademickiej (DAAD) do Institut für Technische Verbrennung (ITV) Leibniz Universität Hannover.

link

Nadanie stopnia doktora habilitowanego Arkadiuszowi Jamrozikowi

Z przyjemnością informujemy, że  w  dniu  21 lutego 2019 roku, na  podstawie uchwały Komisji Habilitacyjnej powołanej przez Centralną Komisję do  Spraw Stopni i  Tytułów oraz pozytywnej oceny dorobku naukowego, Rada Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Informatyki Politechniki Częstochowskiej nadała dr inż. Arkadiuszowi Jamrozikowi  stopień doktora habilitowanego w dziedzinie nauk technicznych w dyscyplinie budowa i eksploatacja maszyn. GRATULUJEMY!

Nominacja dr hab. inż., Prof PCz Artura Tyliszczaka

Z przyjemnością informujemy, że Prof. Tyliszczak uzyskał nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 w kategorii "Naukowiec przyszłości". Nominację otrzymał w związku z realizacją projektu: pn.: „Fizyka procesu zapłonu wymuszonego i samozapłonu w przepływach turbulentnych.” Laureaci nagrody zostaną wyłonieni w połowie roku, a wręczenie statuetek odbędzie się na jesieni 2019 r. podczas gali na IV Forum Inteligentnego Rozwoju. więcej

Strony

Subskrybuj INSTYTUT MASZYN CIEPLNYCH RSS
glqxz9283 sfy39587stf02 mnesdcuix8
sfy39587stf03
sfy39587stf04